Hypotéky

Zapomeňte na obíhání bank, realitních kanceláří a dalších úřadů. U nás Vám stačí k vyřízení hypotéky dvě schůzky, během nichž Vám hypoteční makléř navrhne nejvýhodnější modely financování a připraví všechny podklady k žádosti o hypoteční úvěr. Nakonec Vás doprovodí do banky k podpisu úvěrové smlouvy. Hyposervis. Jednoduše nejlepší hypotéka.

Zatímco při jednání o hypotéce na vlastní pěst s bankou budete muset navštívit několikrát za sebou banku, realitní kancelář nebo developera, zajistit si znalce/odhadce, katastrální úřad a ostatní úřady (např. finanční úřad, správu sociálního zabezpečení, atd. - podle toho, zda máte příjmy ze závislé činnosti nebo z podnikání), s Hyposervisem bude vyřízení Vaší hypotéky probíhat mnohem jednodušeji.

1. Schůzka

Nejprve našemu makléři sdělíte své požadavky a možnosti a on Vám již na první schůzce pečlivě navrhne vhodné modely financování, aby beze zbytku vyplnily naše motto „jednoduše nejlepší hypotéka“. Konečný výběr je samozřejmě na Vás, makléř Vám ovšem doporučí ideální řešení Vaší situace a upozorní Vás na všechny potřebné záležitosti. Rozhodnutí samozřejmě nemusíte učinit ihned, ale vše můžete v soukromí dobře promyslet a rozhodnutí sdělit makléři např. telefonicky nebo emailem. Na Vás je pak jenom shromáždit podklady k Vaší bonitě (potvrzení o výši platu, daňové přiznání, atd.). My za Vás získáme všechny potřebné podklady k nemovitosti včetně dokladů z katastru nemovitostí.

2. Schůzka

Na druhé schůzce makléř zkompletuje všechny podklady potřebné k žádosti o hypoteční úvěr včetně těch, které přinesete Vy ke své bonitě. Zkompletovanou žádost předáme do banky. Průběh schvalování Vaší žádosti detailně pravidelně sledujeme a o všech podstatných událostech Vás neprodleně informujeme.

Podpis

O schválení žádosti Vás ihned informujeme, k podpisu úvěrové smlouvy Vás do banky doprovodíme nebo ji podepíšeme v naší kanceláři, pečlivě s Vámi projdeme návrh úvěrové smlouvy a všechny případné nejasnosti s Vámi na místě vyřešíme.

Čerpání

Po podpisu úvěrové smlouvy se podle podmínek smlouvy o koupi/výstavbě nemovitosti přistupuje k čerpání finančních prostředků na účet prodávajícího/stavební firmy/developera. Čerpání může být jednorázové nebo postupné v několika splátkách. K čerpání jsou třeba dokumenty a návštěvy úřadů v téměř stejném rozsahu jako při přípravě hypotéky, navíc si musíte vyřídit pojištění nemovitosti. Proto někdy říkáme, že se jedná o „druhou hypotéku“. Všechny tyto úkony za Vás samozřejmě uděláme, na Vás bude jen navštívit naši kancelář kvůli podpisu příkazu k čerpání hypotéky a vinkulace pojištění nemovitosti.

VŠECHNU TUTO ADMINISTRATIVU ZA VÁS RÁDI VYŘEŠÍME!

Spočítejte si svou hypotéku

Domluvte si schůzku

Telefonicky

222 242 415

nebo on-line:

* Termín schůzky (datum a čas):

* Termín schůzky je platný až po jeho potvrzení zaslaném naším pracovníkem na vámi uvedený kontakt.

Cenová mapa Vám pomůže v důležitých životních situacích