Odbornost

15 let na hypotečním trhu

Hyposervis je dnes nejstarší specializovaná hypoteční poradenská společnost na českém trhu. Nejsme zprostředkovatelská síť čítající stovky agentů, ale úzký, vysoce profesionální tým zkušených hypotečních makléřů, z nichž všichni připravují hypotéky klientům Hyposervisu nejméně 7 až 10 let. Jsme certifikováni u všech hlavních hypotečních bank a stavebních spořitelen na českém trhu. V uplynulých letech zajistil Hyposervis hypotéky za více než 18 miliard Kč pro více než 8 tisíc klientů.

15 let zkušeností s developerskými projekty

Již od roku 2000 se Hyposervis aktivně specializuje na zajišťování hypoték klientů v rezidenčních developerských projektech, zejména v Praze a středních Čechách, ale i v Brně nebo Hradci Králové. Za tuto dobu jsme měli tu čest starat se o klienty nejvýznamnějších developerů jako jsou Metrostav, ING Real Estate, Lighthouse Group, Engel Group nebo DARAMIS Group. Za posledních 15 let jsme se podíleli na přípravě více než 150 bytových projektů a zajistili v nich více než 5 tisíc hypoték.

Díky tomu jsme nasbírali neocenitelné zkušenosti z realitního trhu, které můžeme využívat i pro své současné klienty. Díky tomu umíme zajistit hypotéky v novostavbách lépe, než kdokoli jiný.

Interní a zkušení makléři

Makléři Hyposervis pracují na interní bázi. Makléři jsou buď zaměstnanci, nebo interní spolupracovníci pracující pro firmu dlouhodobě. Část makléřů je v pozici partnerů – společníků firmy, tomuto jejich postavení odpovídá i nadstandardní přístup ke klientům. Jedná se personálně o úzký, vysoce profesionální tým zkušených hypotečních makléřů, z nichž většina připravuje hypotéky více než 8 let. Nejedná se o finančně zprostředkovatelskou síť sestávající z poradců různých zkušeností a odborných kvalit. Makléři Hyposervis se nezabývají „prodejem“ dalších finančních produktů, ale výlučně profesionálním poradenstvím při financování bydlení.

TOP 10 mezi bankovními partnery

I po 15 letech působení na trhu si Hyposervis zachovává pozici jednoho z nejvíce respektovaných hypotečních makléřů v České republice, a to jak z pohledu odborné veřejnosti, tak i bank. Díky dlouhodobě kvalitnímu portfoliu klientů s téměř nulovou delikvencí a již tradičně kvalitnímu zpracování úvěrových případů patří Hyposervis dlouhodobě mezi TOP 10 nejkvalitnějších partnerů hlavních hypotečních bank. Věříme, že stejný pohled na nás mají i naši klienti.

Dobrá vyjednávací pozice v bankách

Pro hypotéky platí – pokud je silný makléř, pak má při vyjednávání s bankou velmi dobrou pozici. Je tím, kdo s vysokými odbornými znalostmi a důležitým poradním názorem „vybírá“ banku klientovi. Může otevřeněji a objektivněji konfrontovat konkurenční nabídky a vyjednávat celkově lepší podmínky pro hypotéky, kde je prostor pro různé benefity v podobě nižších úrokových sazeb, levnějších posudků a poplatků atd.

Rezidenční studie ve spolupráci s Deloitte

Od roku 2009 úzce spolupracuje tým Hyposervis s mezinárodní poradenskou firmou Deloitte na vydávání rezidenčních studií o vývoji na českém rezidenčním trhu. Společně tak došlo již k publikování tří klíčových studií, které byly svým rozsahem i podstatným materiálem pro banky a developerské firmy, ze kterého čerpaly v uplynulých pěti letech.

Cenová mapa prodejních cen

Nejvýznamnějším a velmi specifickým projektem, kterému se v posledních letech věnujeme, je vývoj internetové aplikace „Cenová mapa prodejních cen“. Ve spolupráci s poradenskou firmou Deloitte se našim týmům podařilo vytvořit a uvést do života ojedinělou aplikaci, která detailně a přehledně mapuje vývoj skutečných prodejních cen na českém realitním trhu. Tento nástroj slouží jak široké, tak odborné veřejnosti nebo bankám a přehledně zpracovává nejrozsáhlejší databázi informací o skutečných prodejních cenách, za které se aktuálně prodávají byty a rodinné domy.

Cenová mapa prodejních cen je tak první aplikací svého druhu u nás, protože vychází ze skutečných prodejních cen nemovitostí evidovaných katastrálními úřady a přehledně zpracovává nejrozsáhlejší databázi informací o skutečných prodejních cenách, za které se aktuálně prodávají byty a rodinné domy. Tyto informace třídí v mapě přehlednou formou podle jednotlivých typů nemovitostí a území, kde se nemovitosti nacházejí. Naleznete tak v ní nejen cenu v nějaké lokalitě, ale také rozdělení domů podle toho, zda se jedná např. o byt ve starším cihlovém nebo panelovém domě, nebo o byt v novém bytovém projektu a celou řadu.

Cenovou mapu si můžete vyzkoušet a zjistit za kolik byste třeba mohli prodat svůj byt na stránkách www.cenovamapa.org

Spočítejte si svou hypotéku

Domluvte si schůzku

Telefonicky

222 242 415

nebo on-line:

* Termín schůzky (datum a čas):

* Termín schůzky je platný až po jeho potvrzení zaslaném naším pracovníkem na vámi uvedený kontakt.

Cenová mapa Vám pomůže v důležitých životních situacích