Služby klientům

Hypotéky

Hyposervis poskytuje komplexní spektrum služeb v oblasti zajištění nových hypoték pro koupi bytů nebo domů, výstavbu domů, rekonstrukce nebo refinancování starších hypoték a naší vizí je i roce 2015 stále to samé, jako před 15 lety. Tedy zjednodušovat, zpřístupňovat a zpříjemňovat cestu našich klientů k hypotéce.

Pojištění

Pořizujete-li si hypotéku, tak musíte pojistit svou nemovitost. Vše Vám zajistíme na místě spolu s hypotékou, včetně vinkulací pojištění tak, abyste nikam nemuseli.

Cenová mapa prodejních cen a investiční byty

Díky realizaci projektu Cenová mapa prodejních cen získal Hyposervis mimořádnou konkurenční výhodu oproti jiným zprostředkovatelům hypoték. Rozsah informací a dat, které má díky Cenové mapě prodejních cen k dispozici jsme schopni zpracovávat kvalitativně zcela jiná zadání, než jsme byli schopni před pěti lety.

Profesionální tým a silná základna informací nám umožňuje našim klientům nabízet další služby, např. efektivně nabízet a vyhodnocovat vhodné nemovitosti jako investice a pro takovéto investiční byty zajišťovat financování i komplexní servis spojený s provozem pronajímaných bytů.

Interiérový design

Základním přáním našich klientů ale zůstává pořízení bytu nebo domu pro své bydlení. A jen hypotéka pro příjemné nastěhování do nového nestačí. Proto je součástí našeho týmu i zkušená interiérová designerka – architektka, která již řadě našich klientů dokázala přeměnit prázdné stěny nově pořízeného bytu na útulný domov.

Spočítejte si svou hypotéku

Domluvte si schůzku

Telefonicky

222 242 415

nebo on-line:

* Termín schůzky (datum a čas):

* Termín schůzky je platný až po jeho potvrzení zaslaném naším pracovníkem na vámi uvedený kontakt.

Cenová mapa Vám pomůže v důležitých životních situacích